Áčko nemělo v Třebechovicích nárok

Další nová kuželna se představila packým. Domácí Třebechovice jsou těžkým kalibrem, protože vyhráli divizi snad již 5x, avšak nechtělo se jim z jejich milované dvoudráhy, a tak vždy přenechali právo postupu dalším týmům.

A začalo se hned zdivoka, Oldřich Motyčka fenomenální hrou rozštípal jinak výborně hrajícího Jardu Erlebacha 481:424. Hlavně dohozy domácího playera neměly chybu.

Zdeněk Mařák ovládl první dráhu pouze o 4 klacky, jenže v té druhé přidal a Vojta Kazda se na jedničce toliko nechytl.  Vojta také předvedl, že dokáže shodit lázo na jakékoliv dráze, a že jich bylo hned 5. Dráha č.2 dělá v Třebechovicích číslo, tam domácí otáčí zápasy.

Jiří Bek nepředvedl nejlepší jedničku, avšak Jirka Kout ještě 3 klacky po půli ztrácel. Jenže klasická klasika, dvojka v podání jednoújezdového Beka byla opět tím klíčovým faktorem, a protože Jirka Kout 6x fouknul, neměl nakonec nárok a skončilo to 421:406. 6:0 pro domácí.

Ukázkový výkonnostní sestup všech hráčů pokračoval, protože Honza Šmidrkal byl v dorážce opět tvrdý jako kámen a ač Luděk Moravec nehrál světově, Honzu po vyrovnaném průběhu nakonec udolal 407:400.

Miroslav Cupal nastoupil na Dobru Lánského a hned první dráha rozhodla o vítězi, protože domácí player se vyškrábal pouze ke 175. Dobra jel konstantní klasiku, vyrovnané ukazatele měl u obou drah a i před nadprůměr újezdů vyhrál 405:395.

Kanár z toho tedy už být nemohl. Jirka Bajer si za dané konstelace hrál pouze na sebe a nevedlo se mu tolik, jak byl zvyklý. Jenže Jirkovi i když se nedaří, tak se mu daří a nakonec číslo vyšrouboval na 426. Domácí Josef Dvořák nestačil (394).

Celkem tedy 12:4 pro domácí. Pačtí musí zabrat ve čtvrtek proti Rybníku a pokusí se přerušit 4-zápasovou šňůru proher.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.