Áčko po měsíci vyhrálo, zápas bavil

Do Paky přijel soupeř z dalekého Rybníka. Duel družstev ze spodní poloviny tabulky ovládli novopačtí.

Utkání načal Jarda Erlebach a ač začal slaběji plné (135), výbornou dorážkou bez újezdu se zastavil na 219. Tomáš Herrman se však držel zuby-nehty i se 7 újezdy (214). Jarda ale nadále pokračoval ve spolehlivé hře hlavně v dorážce a zápas dovedl k výhře 423:406.

Na dvojce Vojta Kazda a Ondřej Číž. Vojta opět načal dráhu bez fuku a ujal se vedení o 27 klacků. Jenže dvojka byla ve znamení korekce ze soupeřovy strany, když se Ondra dohrabal až k 223 kuželkám. Naštěstí pro domácího hráče se obrat nepovedl, a tak si Vojta z dráhy odnesl cennou výhru 429:418.

Jirka Kout se potýkal se slabšími plnými, které však kompenzoval dorážkou. Rybnický Jiří Kmoníček nicméně předváděl krásnou hru, když předváděl na packé poměry výbornou dorážku a utkání si nakonec pro sebe urval (414:435). 4:2 a jen +7 pro domácí.

Honza Šmidrkal předvedl po dobrých plných horor v dorážce, a tak se ani na 200 nevyškrábal. Lukáš Müller stahoval nevýrazné plné horkotěžko (po půli 196:183). Druhá dráha nabídla podobný obrázek, dorážkou již znechucený Honza se však chytil na posledních 13 hodech, kdy nasbíral 6 kopců a Lukáš se již v poslední dorážce kousnout nedokázal. Výrazný náskok tak Honza nabral až v samém konci (419:369).

Dobra Lánský válel standardně a na dvojku si odnesl 7 klacků náskok. Marcel Novotný však na jedničku nebude rád vzpomínat (165) a když se k tomu přičte parádní Dobrův konec dvojky, nemohlo být o vítězi již pochyb (429:359). 8:2 a 127 plus.

Domácí eso Jirka Bajer tentokrát nezvykle paběrkoval na jedničce (175). Tomáš Müller však o tolik neutekl (192). Dvojka naopak zastihla Jirku již v obvyklém světle, dvojkou si jedničku vykompenzoval a protože Tomáš Müller nehrál dle představ ani po změně stran, Jirka zápas vyhrál 402:378.

Pěkný zápas v divoké, ale přátelské atmosféře tedy ovládli novopačtí.

Děkujeme hostům za pěknou fandící atmosféru, která se všem divákům líbila.

Jedna reakce na článek “Áčko po měsíci vyhrálo, zápas bavil

  1. Děkujeme všem přítomným divákům za podporu domácího týmu. Byl to zatím nejbouřlivější zápas doma a to se hnedka jinak hraje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.