Pačtí se opět přiblížili divizi, rozhodl však až počet sražených kuželek

Vrchlabí provedlo v půli sezóny zvláštní věc, takřka prohodilo soupisky dvou soutěží a paradoxně tím se vzdalo boje o čelo tabulky VčP. Divizní sestava totiž nedosahovala takové výkonnosti jako sestava ve VčP.

Jarda Erlebach se v první půlce vytrápil v dorážce, aby ve druhé půli zabral (hlavně v plných) a Petra Kynčla díky značně lepším plným porazil 406:376. Vojta Kazda je aktuálně nejlepším hráčem týmu, když nezklamal ani tento pátek a s krásnými 434 si hravě poradil s dvojicí Šťastník-Matouš. Tento zápas díky ohromnému rozdílu ve skóre (434:328) přiřadil packým 6 bodů. Jirka Kout se po dlouhé době trápil, nešly plné ani dorážka, a tak jej také chybující Michal Erben o 8 klacků přehrál (390:398). Zápas dorozhodnul Bohouš Bajer, jenž se spolehlivými 422 klacky porazil Terezu Foltovou rozdílem 63 klacků – ač dlužno dodat, že se 4 chybami nahrát do dorážky jenom 104 klacků (jako Tereza) muselo být neskutečně frustrující. 6:2 na zápasy a neprohratelně plus v kuželkách. Takže Dobra Lánský, ač také ujížděl a přesto 411 nakulil, se nemusel stresovat prohrou nad dobře hrajícím Jaroslavem Luxem 411:426. Totéž platilo i u Jirky Bajera, jenž sice pamatuje o mnoho lepší čísla než 411 a před výborným Martinem Maršíkem se musel sklonit, ale to již naprosto ničemu nevadilo, jenom hosté udělali zápas opticky vyrovnanějším (411:433).

2 zápasy do konce, pačtí jedou příští kolo na horkou jičínskou půdu a když vyhrají, mají postup v kapse. Když prohrají (a favority rozhodně nebudou), bude rozhodovat skóre prohry a poslední zápas. Snad to vyjde!

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.