Áčko opět vzdorovalo, ale opět 10:6 prohrálo

Již třetí venkovní zápas v řadě prohráli Pačáci 6:10. Tentokráte na půdě Českého Meziříčí, které bylo jasným favoritem utkání.

Zápas načal Jarda Erlebach proti Milanu Vošvrdovi. A Jarda ukázal pevné nervy, když si držel konstantní mírný náskok a zápas do vítězného konce dotáhl – 438:431. Poté 1.divizní start Jardy Gottsteina a proti němu jedno z domácích es Martin Prošvic. Jarda se držel na půlce pěkně, jenže změna stran přinesla explozi bodů domácího hráče a Jarda tak prohrál dráhu skoro o 60, tím pádem nakonec 472:411 pro domácí. Jan Brouček začal proti B.Bajerovi zostra, jednička přes 250, Bohouš však zbraně nesložil – i tak se hrát nedalo – 477:439 pro domácí. Kamil Vošvrda na Dobru Lánského vletěl hned ze začátku, půle opět přes 250, Dobra se ale držel pěkně. Po změně stran se toho už moc nezměnilo, Dobra hrál furt svoje, takže se na 442 vyškrábal, domácí hráč pomýšlející na 500 se na dvojce zasekl, avšak i tak to bohatě stačilo (469). 6:2 pro domácí a kus přes kilo plus. L.Lorenc proháněl Honzu Šmidrkala taktéž od začátku, Honza měl opět tragickou dorážku, takže prvou půli projel o 29 klacků. Ani po druhých plných to nevypadalo na obrat, jenže pak se Honza zázračně ztopořil, prásknul 4 láza do dorážky a se skoro kilem dorážky nakonec ještě 452:435 vyhrál. Končil Jirka Bajer a Jindřich Brouček, Jirka musel vyhrát asi o 100, což se splnit nedalo, ale alespoň Jirka potvrdil svoji pověst neprohrávajícího hráče a packé jedničky, když 455 kuželek shodil a J.Broučka o 30 porazil.

Takže opět 10:6, nicméně těchto 10:6 je na rozdíl od minulého zápasu 10:6 spíše milosrdným výsledkem, zápas se zlomil již dávno před koncem. Příště hrr na Hylváty, pačtí se evidentně nadechují k náporu a doma už nebudou chtít body rozdávat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.