Konečné výsledky Memoriálu Břetislava Šorma 2018-19

Tak a je zase dobojováno. Poslední kapky potu vsákly dresy a ručníky ve čtvrtek 17.1.2019, jsme zase všichni o rok starší a další ročník turnaje neragistrovaných máme za sebou. Věříme, že se Vám na novém hracím povrchu hrálo dobře, protože účast byla zase o něco vyšší než v minulých letech. Za některé předvedené výkony by se vůbec nemuseli stydět ani zkušení registrovaní hráči krajských soutěží. Však také už jsme zaregistrovali přírůstek v našem oddíle v podobě Lenky Havlínové, která se konečně nechala “ukecat” a jde to s námi zkusit, jaké že to je kuželkářské živobytíčko v týmu šesti hráčů a na 100HS. Ono je to opravdu jiné, když nejde jen o shozené kuželky, ale je nutné porazit přímo hráče na sousední dráze. Kdybyste si to chtěli také s námi zkusit “registrovaně”, tak Vás rádi do party vezmeme.

Ale teď už ke konečným výsledkům a co z nich plyne do dalšího ročníku turnaje.

Vítězem první ligy mužů je tým “Krčma Dětenice A”.
Vítězem druhé ligy mužů je tým “Češov 06”. Zároveň získávají postup do první ligy, kde nahradí sestupující “Šutrman Hořice”.
Vítězem základní soutěže mužů je tým “Krčma Dětenice B”. Zároveň získávají postup do druhé ligy, kde nahradí sestupující “Bakako Nová Paka”.

Vítězem základní soutěže žen je tým “Silnice JIčín”.

Nejlepším jednotlivcem z řad mužů se stává Petr Portyš ml. (Krčma Dětenice A) s průměrem 263,67 kuželek.
Nejlepším jednotlivcem z řad žen se stává Jana Zachovalová (Silnice Jičín) s průměrem 254,67 kuželek.
Nejlepším jednotlivcem z řad registrovaných hráčů se stává Jaromír Erlebach (Telecom NP) s průměrem 260,25 kuželek.

Všem gratulujeme a přejeme mnoho krásných sportovních výkonů v další sezóně.

Podrobné výsledky najdete v přiloženém souboru, kde jsou věškeré informace o celém průběhu turnaje. Upozorňuji jen na skutečnost, že v konečných výsledcích je zohledněno pravidlo u pořadí jednotlivců, že se započítávájí jen ti hráči, kteří odehráli alespoň 3 starty, takže ti kteří toto pravidlo nesplňují jsou uvedeni mimo pořadí vždy na konci každého seznamu jednotlivců. Termín slavnostního vyhlášení vítězů a předání cen bude upřesněn později.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *