Áčko ve Dvoře? Pošesté za sebou 6:10 venku, tentokráte o 5 klacků

24.kolo VčD a Paka jela do Dvora. Venku se nevyhrává, ale Pačáci museli, jestli ještě chtěli reálně pomýšlet na udržení v soutěži.

Jirka Kout a Jirka Červenka. Packý Jirka prvou půli zvládl velmi dobře, 227 i s 5 fláky a náskok 15 kuželek na domácího hráče. Na jedničce však Jirka vytuhl v dorážce, domácí hráč naopak úplně exceloval a zvítězil 467:436, tady se rozhodovalo hlavně v újezdech (2:11). Luděk Horák a Dobra Lánský. Dobra půle 202, domácí hráč ale taky nebyl spokojen (210). Po změně drah se děly věci, Dobra konstantně prohrával o 10-15 kuželek, až najednou v závěru chytnul dorážku, domácí hráč moc ne a Dobra posledním hodem rozhodl o výhře 434:432, již letos poněkolikáté otočený ztracený zápas. Petr Janeček a Jarda Erlebach. Jarda paráda (150+75), bylo to však vyrovnané (jen o 3). Jarda na jedničce divočil jak divočák, výbornou hrou shodil 241 a radoval se z výhry 466:449. Ladislav Zívr a Bohouš Bajer. Domácí player začal 218, Bohouš však dvojku vůbec nechytl (198). Po změně stran trápení obou hráčů pokračovalo, Bohouš za 205 v závěru jen lehoučce stáhnul náskok, celkem 403:421, mrzelo hlavně 11 Bohoušových fuků. 4:4 a něco přes 20 plus pro domácí. Honzové Janeček a Šmidrkal. Domácí hráč excelentně (156+90), Honza parádní bezchybná dorážka (151+87). Na jedničce ale packý Jan nemohl trefit ulici ani kdyby se na hlavu postavil, takže dvorský Jan ještě utíkal, celkem 481:444, co bylo Honzovi Š. platné 157 dorážky v životní premiérové čisté hře bez újezdu.. Takže 6:4 pro domácí a +67, takže opět to vypadalo na rozhodnutý zápas. Jirka Bajer a Lukáš Blažej to šli dokončit, Jirka Bajer naprosto skvěle, jen škoda asi 4 odporných otevírek v řadě na dvojce, náskok mohl být po půli ještě větší (241:214). Jirka ale nechytl ulici na jedničce, trápil se i Lukáš B. Jenže posledních 15 hodů v dorážce co se nedělo, Jirka konečně chytnul pravou ulici, a to tak brutálně, že jen 48.hodem Jirkou trefený Lukeš rozhodl o výhře domácího celku extrémně těsně, protože Jirka naválel úžasných 492 a vyhrál o 62, takže k výhře na kuželky chybělo jen 6 kuželek, to už je neuvěřitelný pešek.

Takže pačtí po šesté na jaře venku 6:10, smůla už je ohromná, nicméně ještě zbývají 2 mače do konce sezóny a ty si užijeme.