Výborně! Áčko zvládlo těsně první zápas

Po 11 měsících od prohry 4:12 s Vysokým Mýtem se tento tým představil v Nové Pace zase. Novopačtí chtěli využít momentu překvapení v prvním zápase sezóny, protože s rozehraným Mýtem se hrát již nedá.

První zápas divize byl v očekávání nečekaných výkonů, protože kuželna v Nové Pace procházela v srpnu modernizací elektriky a dalších vylepšení.
V loňské sezóně nás Vysoké Mýto vyškolilo v obou zápasech, takže se moc nečekalo že bychom měli mít šanci.
Hned v první dvojici ale nastoupil Jaromír Erlebach proti Petrovi Bartošovi a Jaromír se vytáhl s nejlepšími plnými zápasu (308), na což hostující hráč nedokázal najít recept a hned z kraje to bylo o 47 kuželek pro domácí (424:377).
V druhé dvojici domácí Bohouš Bajer nestačil o 9 kuželek na Tomáše Kyndla a po oboustranně  upracovaném výkonu se náskok domácích snížil jen lehce (378:387).
Dobra Lánský proti Jirkovi Zvejškovi začali hodně vyrovnaně, i když zde byla vidět nejistota prvního zápasu. V druhé polovině Dobra hodil nervozitu do příkopu a Jirku nakonec udolal o 3 kuželky, když ještě 4 ztratil druhým přešlapem (409:406).

Jirka Bajer na netradiční pozici čtvrtého hráče bojoval jako lev a skóre bylo hned do plusu a za chvíli do mínusu. Nakonec hostující Dan Stráník vyhrává o jednu kuželku (447:448) v perfektně dramatickém duelu.
Pátá dvojice Jirka Kout  proti Hynkovi Michalovi přinesla druhé zaváhání hostů a náskok domácích se navýšil na 81 kuželek (415:374).
Finále bylo na Martinovi Štrynclovi, který měl úkol neprohrát o parník. To se nakonec povedlo a i přes prohru o 10 kuželek (405:415) domácí berou první body za výhru 10:6.
Děkujeme všem za férovou hru a pěknou atmosféru na zápase. Dobra Lánský

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.