Vč divize 25.kolo: Jičín B poráží packé áčko v novém rekordu kuželny 2636 kuželek.

Předposlední kolo nejvyšší krajské soutěže poslal do Nové Paky Jičín B, který kandiduje na vítězství v ročníku a postup do třetí ligy. Vyrovnanost družstev je letos taková, že dvě kola před koncem ještě stále mohou vyhrát čtyři týmy a Jičín tedy potřeboval body z Nové Paky víc než nutně. Přistupovali tedy k tomuto zápasu velice zodpovědně. Domácí v posledních kolech trochu bojují se sestavou, protože Jirka Kout stále léčí zranění zad a Honza Šmidrkal si užívá dovolenou v rovníkové oblasti jižní Ameriky (Ekvádor). Sestavu tedy pro dnešní zápas doplnil z B družstva Jarda Fajfer. Ten nakonec zahrál třetí nejlepší výkon domácího družstva, těsně za Dobrou Lánským a Jirkou Bajerem.

Jičíňáci tentokrát nedali této sestavě áčka šanci a vyhráli vše co se dalo. Podali všichni velice vyrovnané a kvalitní výkony, které nakonec znamenaly i nový rekord novopacké dráhy 2636, čímž smazali měsíc starý rekord Dvora Králové 2617.

Tady jasně vidíte, že léta zažraná pověra, že v Nové Pace se nedá zahrát dobré číslo, je už dávno překonaná. Jde to a jak my říkáme: “Když se trefíš, není co řešit.”

25. kolo VčD – Nová Paka A – Jičín B
Tabulka Vč divize po neúplném 25. kole

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.