Sezóna brzy začíná, Áčko nečekaně zůstává v divizi

Sezóna začíná již za měsíc, proto by bylo záhodno informovat o novinkách všech packých mužstev. Do bojů vysílá packý oddíl v sezóně 2018/2019 opět 3 mančafty.

“A” tým v minulé sezóně spadl do VčP a poslední zápas do Rybníka si jel užít a náhodou jedinkrát v sezóně venku zvítězil. To nikdo netušil, že tato nevýznamná bitva o poslední resp. předposlední místo nakonec tak nevýznamná nebude. V průběhu léta vyšlo najevo, že kluci vrchlabští nedají divizi dokupy a odhlásili se z ní, tudíž na Pačáky zůstalo právě vrchlabské místo. Někteří pačtí již byli natěšení na klidnou krátkou sezónu strávenou na kuželnách v diametru max. 40 km, no to se neočekávaně nestalo, takže Áčko bude zase hrát v diametru 100 km, to bude jízda. Takže když si to shrneme, místo výher se bude zase hrát o holé přežití, místo pěkných čtyřdrah v blízkém okolí si budeme jezdit pro čouda na dvoudráhy ve vzdálenosti i těch 100 km a místo 22 kol jich zase odehrajeme 26 – ale budeme hrát divizi, nejlepší krajskou soutěž a zas tak staří taky nejsme.

“B” tým bude v klidu hrát východočeský přebor, opět si patrně zahraje střed tabulky a žádné zemětřesení jej nečeká.

“C” tým bude mít ve východočeské soutěži jasný cíl, zkusit urvat historickou výhru v soutěžním zápase, nový tým se sehrává, vše je na dobré cestě.

Tak rohu zdar

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.