Novinky na kuželně pro novou sezónu

Zdravím všechny příznivce kuželek a přeji Všem příjemné vykročení do nové hrací sezóny.

V průběhu prázdnin se na kuželně strhla vlna úprav a předělávek, kterou odstartovala zdánlivá “drobnost”. Touto maličkostí bylo zbourání cvičné hasičské věže, která byla v těsném sousedství kuželny a na které jsme měli umístěnu televizní a internetovou anténu. Anténa na Internet byla přemístěna na jižní stěnu kuželny u prostoru stavěčů a přes celou dráhu až do klubovny se musel natáhnout nový kabel. Anténa na pozemní TV byla umístěna také na jižní roh budovy klubovny a současně s přeložením její přípojky jsme se
dopracovali i k pořízení lepší a větší televize, která je nyní umístěna přímo nad ovládacími pulty. Televize bude po dokončení celého zapojení sloužit také jako on-line výsledková tabule. Současně ještě byla instalována satelitní anténa (kvalitnější signál pro větší televizi) a během září bude dokončeno zprovoznění satelitního příjmu, takže se můžete těšit na sportovní přenosy v HD kvalitě.
Jako další vylepšení se podařilo získat od našeho sponzora, firmy ENIKA Nová Paka, kvalitnější svítidla na osvětlení drah a ovládacích pultů. Svítidla byla v minulém týdnu instalována a osvětlení je nyní více směrové a méně oslňuje hráče.
Další připravovaný krok je položení zátěžových koberců a čistících zón, které by mělo proběhnout cca za týden. Současně bude vstup do klubovny povolen pouze po přezutí, nebo při použití návleků. Od tohoto kroku si slibujeme útulnější prostředí a zvýšení čistoty jak v klubovně, tak v hracím prostoru.
Před začátkem sezóny probíhají ještě další údržbové a přípravné práce, ale jejich výsledek určitě poznáte sami. Další vylepšení kuželny jsou ještě v přípravě, ale o tom až příště, abyste se měli na co těšit.

Rohu zdar a vykročte do nové sezóny nějakou pěknou “otvírkou”.
Dobroslav Lánský

Jedna reakce na článek “Novinky na kuželně pro novou sezónu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.