Konečné výsledky MBŠ 2017-18.

Je dobojováno. V tomto týdnu padly poslední kuželky na turnaji neregistrovaných tříčlenných družstev, Memoriálu Břetislava Šorma. Celkem se turnaje zúčastnilo 42 družstev, ve kterých celkem hrálo 150 hráčů a hráček, včetně náhradníků. Celkem bylo poraženo přes 100.000 kuželek a v přiložené výsledkové listině se můžete podívat, kolik bylo těch vámi vlastnoručně shozených.

Výsledková listina byla v posledních týdnech mírně vylepšena, takže u pořadí družstev a jednotlivců přibyl sloupeček, kde je uveden počet odehraných koulení. Současně s tím jsou ve sloupcích vpravo uváděny průměry pro plné, dorážku a celkem za již odehrané koulení. V prvním sloupci vlevo je uvedeno pořadí v tabulce a při shodném průměru celkem je tam i stejné číslo (dělené místo), ale výše je vždy uveden ten kdo má lepší dorážku. Změna nastala u pořadí jednotlivců, kde je dle pravidel ten, kdo neodehraje alespoň 3 koulení považován za náhradníka a v pořadí jednotlivců je uváděn mimo pořadí. Nově tedy jsou hráči s méně něž třemi starty uvedeni na konci tabulky, jejich číslo pořadí je proškrtnuté, ale tato sekce je seřazena opět podle hodnoty celkového průměru.

Tolik ke zpracování výsledků. Děkujeme všem za účast, fair-play a těšíme se na další ročník, který odstartujeme opět na podzim tohoto roku.
Ale nemusíte čekat až tak dlouho, protože už je možné se přihlašovat na tradiční jarní Velikonoční turnaj.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.