Áčkovské komando přepadlo Milovice

Jsou kuželny, kde se moc často nevyhrává-mezi ně patří i kuželna Milovic. Novopačtí si přijeli udržet druhé místo tabulky, milovičtí kuželkáři zase měli zálusk Pačáky porazit a posunout se v tabulce na místo packých.

Jarda Erlebach jako zahajovák nepředvedl svůj nejlepší výkon, 400 nepokořil, ale na domácího Tomáše Fuchse to stačilo (387:395), Tomáš Havel pokračuje v parádních výkonech a zahrál 429 klacků, čímž Davida Jaroše jasně pokořil (381). To už bylo přes 50 klacků plus. A Bohouš Bajer se předvedl zase, 433 mu nakonec stačilo na nejlepšího hráče zápasu, domácí Václav Souček kontroval 404 kuželkami. 6:0, Jarda Weihrauch poté nezahrál svůj standard, a tak ho domácí Lukáš Kostka tvrdě ztrestal (413:383). Poté přišel krásný vyrovnaný zápas mezi Miroslavem Součkem a naším Jirkou Bajerem. Jirka zápas po půli dokonale otočil a zvítězil 420:410. To už bylo před dotahovákem o 65 klacků. Honza Šmidrkal přijel z Prahy do Milovic po čtvrtečním alkoholovém rodeu, které se protáhlo do pozdnějších ranních hodin, ve stavu značně pomačkaném. Spíše náhoda však způsobila, že jsem zahrál velice slušně a Vlastimila Hrušku jsem porazil-velmi si tohoto výsledku vážím, protože vím, že se nebude mockrát opakovat (412:426).

Nakonec z toho bylo v příjemné atmosféře vítězství 14:2 na horké půdě Milovic. Příští kolo však musíme být realisté-Dvůr Králové posílil před sezónou jak divý a domácí ligoví borci házejí i 500 klacků. Nicméně zázraky se dějí a my si jako tradičně pojedeme do Dvora víc než jen zakoulet.

Rohu zdar

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.