Áčko zválcovalo Hořice a drží se na čele

17.kolo VčP přiválo do Paky tým z Hořic. Novopačtí v plné palbě opět dováděli, jak nejlépe uměli a soupeř odjel dokonce s kanárem.

Jarda Erlebach nejprve zahrál bezchybnou půli a měl nakročeno na pěkné číslo, avšak poté 7x fouknul a sotva přelezl 400. Kryštof Košťál doplatil na bídnou dorážku a Jardu ani neohrozil (401:355). Vojta Kazda je stálice a nezklamal ani tento pátek, 419 klacků bohatě stačilo na újíždějícího Honzu Masopusta (419:381). Jirka Kout opět předvedl fantastickou dorážku jen se 2 chybami, takže si mohl dovolit i prohrát na plné. V hezkém zápase porazil Ladislava Zívra 431:414. Jarda Weihrauch zaválel opět solidně, jen škoda 9 újezdů, jinak by bylo na mnohem větší číslo. Adam Balihar nestačil hlavně v plných. (416:344). 8:0 a kotel klacků plus. Bohouš Bajer chtěl přejet Jirku Kouta, avšak pouze remizoval. Velmi dobrých domácích 431 je skoro neprohratelných, Nela Bagová to také zjistila (380). Jirka Bajer se řeže o totální špici v průměru na zápas, protože zase předvedl číslo jak hrom (457) – ač s nezvykle vysokým počtem 7 újezdů. Karel Košťál to měl více než těžké (383).

V tabulce nyní pačtí vedou, avšak pouze o skóre před Jičínem a o bod před Josefovem. V těchto zápasech, které pačtí hrají venku, se rozhodne o postupujícím do divize.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.