Áčko získalo cenné dva body domácí výhrou nad Rychnovem.

Výjimečně v pondělí jsme kvůli státnímu svátku odehráli odložený třetí zápas sezóny a to proti neznámému týmu z Rychnova nad Kněžnou. K tomu se navíc z naší strany nakupily problémy se sestavou, kde Jaromíra “chytly záda” a tak se zůstal kurýrovat pěkně v teple. Museli jsme tedy místo něj povolat “šéfa” B týmu Erika. Do toho Jirka Kout ještě prožíval rodinné trable, ale slíbil alespoň na chvilku přijet a odehrát. V této situaci jsme na nějaký lepší výsledek moc ani nepomýšleli a spíš se čekalo, jak se hosté poperou s našimi citlivými deskami.

Nakonec se nám i v této nouzové sestavě podařilo porazit 2455 kuželek, což je číslo, se kterým doma často neprohráváme. A protože hostujícím hráčům, hrajícím většinou silový styl, naše dráha moc nesedla, dospělo utkání k celkem jednoznačnému skóre 14:2 pro domácí.
Za zmínku stojí pěkných 302 kuželek do plných Martina Štryncla a 150 kuželek v dorážce Dobry Lánského. Celkem nečekané další dva body do tabulky se budou určitě hodit a uvidíme jak to bude vypadat s jejich obhajobou při zimní odvetě v Rychnově.
Aktuálně je tedy družstvo Nové Paky A po kompletním 3 kole podzimu na pěkném čtvrtém místě tabulky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.