Áčko po tragickém výkonu věnovalo výhru Dvoru

Na takový zápas se člověk těší celou sezónu. Pak však někdy přijde úplný blackout celého týmu a je celosezónní snažení úplně v tahu. Něco takového se stalo packému Áčku, které se poslední dobou prezentovalo naprosto stabilními výkony. Co čert nechtěl, pátek 13. byl pro Pačáky pátkem totálně černým.

Vše začalo u Jirky Kouta, který prohrál o jedinou kuželku (394:395). Dobra Lánský se trápil v dorážce, dráha číslo dva trestala naprosto příšerně, takže se nezadařilo ani tentokráte (382:396). Jarda Weihrauch se prokoulel a protrápil dorážkou ke 397 klackům, na což však odpověděl Michal Sirový se 426. A totální packé tragédii nebyl konec, protože Bohouš Bajer taky 400 nepřekonal a o 18 klacků podlehl. To už to bylo 0:8, 62 klacků mínus a nálada na bodu mrazu. Jirka Bajer poté zakoulel klasicky fantasticky, a když se k tomu přičte ohromné trápení dvorského Štefáčka, jenž se nechal i vystřídat, bylo z toho po Jirkovi dokonce vedení v kuželkách o 7!!, protože Jirkových 431 jasně předčilo hostujících  362. Honza Šmidrkal tedy na remízu musel vyhrát. Den Honzových 22. narozenin však proběhl ve schématu osobní bankrot, protože Honza se trápil v dorážce už na jedničce, a když se k tomu přičte nechutně trestající dráha číslo 2 jak v plných, tak v dorážce, neskutečných 14 újezdů a vynikající, vskutku vynikající soupeř (447), nebylo co řešit, Honza sklopil hlavu říkajíc “Proč zrovna dneska…..” a s řádnou pachutí  a hořkým úsměvem se vydal domů..

Celkem 2:14, Dvůr si vítězství zasloužil a my mu přejeme jen to nejlepší v divizi. Příště se pokusíme načasovat nejhorší domácí výkon za poslední snad rok na zápas jiné důležitosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.