3.kolo VčD: Áčko po vyrovnaném začátku utkání nakonec Smiřicím šanci nedalo

Jarda Erlebach vyrukoval na Davida Hanzlíčka a první půle svou vyrovnaností jakoby předznamenala následující utkání (221:226). Na dvojce pak Jarda využil tvrdší dorážky hostujícího hráče, 218 klacků shodil a zápas 439:427 ovládl. Vojta Kazda začal skvěle plné (155), avšak v dorážce zatvrdl, Michal Janeček se šance chytil (199:208). Na dvojce Vojta rychle průběh otočil, jenže na posledních 8 hodů shodil Michal skoro 4 kopce a Vojtu nakonec posledními hody Vojtu porazil 426:420. Jirkové Kout a Mochan. Packý Jirka začal solidně, soupeř tvrdl v dorážce (216:208). Na dvojce se opět strhla bitva, no Jirka Kout nakonec závěr ustál a připsal si velmi cennou výhru 421:417. Dobra Lánský a Miroslav Cupal. A opět vyrovnaně, první půle vyzněla pro hostujícího borce (206:210). Dobra však na dvojce zaválel v dorážce, celkem 221 si připsal a 427:411 vyhrál. 6:2 a 26 plus pro Paku. Honza Šmidrkal a Martin Ivan. Honza dobře plné, Martin tolik ne, Honzovi pak blila i dorážka, ač závěr byl tragický (219:192). Honza nechtěl dopustit drama, skvělými plnými 162 si zajistil dostatečný a klidný náskok, jenž mu nepokazila ani nic moc dorážka, Martin se celý zápas nemohl s packou drahou srovnat (444:399). Takže 8:2 a 71 do plusu. Dotahováci Jirka Bajer a Radek Urgela. První dráha nevyšla ani jednomu playerovi (185:180). Na druhé půlce se plná kuželna dočkala zlepšení obou hráčů, Jirka se vyšplhal až na 226, soupeř naopak jedničku vůbec nechytl, celkem 411:359, jasné packé vítězství 14:2, na klacky 2562:2439, výborný týmový výkon a těšíme se příště do Rokytnice. Jirka Bajer, náš dlouhodobě suverénně nejlepší hráč, byl dokonce packý čulda, nevídané a neuvěřitelné!