13.kolo VčD: Áčko podlehlo doma Rybníku a přezimuje na chvostu

Novopackému Áčku se od půlky podzimu úplně přestalo dařit a poslední domácí majstršaft mělo příhodnou možnost sérii zlomit, přijel totiž soused z úplného spodu tabulky, družstvo Rybníka.

Martin Štryncl přelezl 400 a Milana Pustaje hravě porazil (402:372). Vojta Kazda sice dle svých slov nehrál dobře, ale 415 naválel a Jiřího Kmoníčka o 8 klacků přehrál. Jenže Jirka Kout s výkonem 391 tvrdě narazil na výtečných 458 Tomáše Müllera a následně Bohouš Bajer výkonem 387 projel o 20 s Marcelem Novotným. To už pačtí prohrávali i výrazně (o více než 50) na kuželky. Rozhodovat se tedy mělo v závěru, Jarda Erlebach ale duel s Lukáš Müllerem projel naprosto jasně, částečně protože Jarda neměl formu, z větší části ale díky parádnímu výkonu hostujícího borce (386:450). To už bohužel nebylo o co hrát, nakonec Jirka Bajer i s na něj vlažnými 419 jasně rozdrtil Jana Suchého (354) a pačtí prohráli alespoň na oko ne tak hrozným výsledkem.

Větší škoda je toho, že zápas s Rybníkem byl zápasem o 4 body, pačtí jej ale nezvládli a od jara musí začít stíhačku s cílem vyhrávat pravidelně doma.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.